cz / en / de / fr / es Pension Helena Bar

Pension Helena: rodinný pension v Praze

V našem rodinném pensionu Helena nabízíme levné ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích a 1 pokoji jednolůžkovém. Ze tří dvoulůžkových pokojů můžeme připravit pokoje třílůžkové. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a WC. Nově je po celém penzionu rozvedeno bezdrátové internetové připojení (Wi-fi), které je pro hosty penzionu samozřejmě zdarma.

V přízemí pensionu se nachází malá útulná kavárna, s kapacitou 16 míst, kde se podávají snídaně a v případě zájmu i teplé večeře.

Samozřejmostí je přívětivé rodinné prostředí a vstřícný personál. Důkazem toho mohou být milí hosté, kteří se k nám opakovaně vrací. Máte-li jakékoliv dotazy k ubytování či dostupnosti penzionu, neváhejte nás kontaktovat.

Parkování u penzionu

Hosté, kteří k nám přijedou autem, mohou parkovat v klidné ulici přímo před pensionem nebo v podzemních garážích cca. 400 m od pensionu.

Okolí penzionu: Praha 4 a Vyšehrad

Okolí Prahy 4 - Podolí

Podolí je malá klidná čtvrť Prahy, která se nachází na pravém břehu Vltavy. Na severu sousedí s městskou čtvrtí Vyšehrad, které dominuje stejnojmenné historické opevnění. Společně s Pražským hradem, Karlovým mostem apod. je Vyšehrad významnou a vyhledávanou turistickou atrakcí turisty z celého světa. Historické centrum Prahy je odtud vzdálené cca 4km. V Praze Podolí naleznou vyžití turisté širokého zaměření.

Tipy na výlety po Praze

Okolí penzionu: Praha 4 a Vyšehrad

Sportovní vyžití

Okolí penzionu: Praha 4 a Vyšehrad

Zábava a nakupování